GÜRSOY TARIM
Sıvı Organik Gübre - Leonardit - Sıvı Organik Toprak Düzenleyici - Hümik Asit - Gübre - Leonardit


Arifiye Mah. Adliyeciler Sok. Adliye İşhanı No:1/23 Odunpazarı
ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
+90 532 645 49 19
info@gursoytarim.com.tr
0 222 240 27 86 - 0 532 645 49 19

BEBKA, 2018 MALİ DESTEK PROGRAMLARINI ORTAK AKILLA HAZIRLIYOR

26.9.2017 

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), bölgesinde kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliği ve koordinasyonu artırarak, ortak akılla hareket etmeyi sürdürüyor.

2018 Mali Destek Programlarının öncelikli alanlarının belirlenmesi için çalışmalara başlayan BEBKA, bölgede ortak akıl ve sinerji oluşturmak amacıyla geniş katılımlı bir toplantı düzenledi. BUTEKOM Tekstil ve Teknik Tekstil Mükemmeliyet Merkezi’nde düzenlenen toplantı; BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim’in başkanlığında kamu, özel sektör ve STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

BEBKA’nın 2018 yılı için mali destek programlarının hazırlıklarına başladıklarını dile getiren BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim, “Bugün burada bölgenin dinamikleri ile 2018 yılı mali destek programımızın öncelikli alanlarını belirlemek ve ortak akıl oluşturmak için önemli bir toplantı düzenliyoruz. Amacımız; bölgemizdeki tüm dinamiklerin fikrini ortaya koymasını sağlamak. Bölgedeki sektörel ve tematik sorunlara ancak ortak akılla çözüm bulabiliriz. Geçtiğimiz yedi yılda proje teklif çağrılarında Sanayi ve Turizmde Rekabetçilik, Çevre ve Enerji, Arge ve Yenilikçilik, Sosyal Kalkınma, Turizm Tanıtım, Çevre Dostu Üretim, Kırsalda Ekonomik Gelişim, Sağlık Turizminin Geliştirilmesi, Havacılık, Raylı Sistemler ve Savunma ile Bilecik Mermer ve Doğaltaş Sektörü başlıklarında mali destek programları açılmış olup, 1160 proje başvurusundan başarılı olan 266 proje desteklenmiştir. Söz konusu programlara Bursa ilimizden bugüne kadar 651 başvuru olmuş ve 150 tanesi destek almıştır” dedi.

Açılış konuşmasının ardından proje teklif çağrısı süreci ile planlanan mali destek programlarının çerçevesiyle ilgili katılımcılara detaylı bilgiler verildi. Bilgilendirmenin ardından katılımcıların görüş ve önerileri alındı.

Gönderen: eskisehirgundem
1151 defa okundu 
 


Ekonomi
Yunusemre Halk Çarşısı’nda Erdoğan Tekgöz Rüzgarı
SEZER ‘’ MİHALLIÇÇIKLILAR DERNEĞİ ZİYARETİ ‘’
ETO’ya Hasta Nakil Ambulansı.. SEÇİM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Ekim Dünya Gıda Günü…
PTT’DEN 177. YILA ÖZEL KAMPANYA

 

 
Güncel
Eskişehir’e Şehit Ateşi Düştü
Üst Yapı Sorunları ÇÖZÜM BEKLİYOR
Kanun Tanımazlığın BEDELİ VATANDAŞA
Biz ÇALIŞTAYIYLA UĞRAŞIRKEN Onlar Yaptılar 41 Km Bisiklet Yolu
Vali Çakacak, STK’ları Kabul Etti